Ümit Otel - Yayladaki Eviniz

İade Politikası

Lütfen gönderilmiş olan onay mailindeki iptal talimatlarını takip ediniz. Otelde konaklamayacaksınız bunu 5 gün öncesinden yazılı olarak otele bildirmek zorundasınız. İptal durumunda iade olarak sadece oda ve çekimi yapılmış ekstra ücretlerin iadesi, sadece çekim yapılan kredi kartına bir hafta içinde iade edilir.

Başka bir hesaba havale yada karta ödeme yapılmaz.

Özel günlerde iptal ve no-show koşullarını Ayder Ümit Otel her türlü değiştirme hakkına kayıtsız şartsız sahiptir . Örneğin bazı rezervasyon iptal edilemeyen rezervasyonlardır ve geri ödeme şartları asla oluşmaz.

İki gün içinde iptali yapılmaksızın gelmeyen misafirlerimizin ilk gece konaklama ücreti iade edilmez. Ancak bazı reservasyonlar iptal edilemeyeceği gibi gerçekleşmediği zaman tüm günler no-show ücreti olarak tahsil edilebilir.

Ayder Ümit Otel`in web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde otellerimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.

Otellerimiz fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otellerimiz sorumlu değildir.

Web sitemizdeki fiyatlar ve müsaitlikler otellerimiz tarafından belirlendiği için sitemizde gördüğünüz müsaitlik ve fiyatlar aksi belirtilmedikçe bu bilgilerin hakkı Ayder Ümit Otel`e aittir.

whatsapp